KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Lavering 7394217
nr 739 4217
Lavering
Signerad P. et Strandmam-1845, motivets mått: 18x25
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 februari 2012
kl 19:59:14
450 kr
150 kr
250 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
950 kr
Lavering